متن متحرک مورد نظر ، حذف شده است
< AryanicCMS:pic:0:0:0:0:0>
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1158
 بازدید امروز : 157
 کل بازدید : 1365761
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 4.3121

صفحه اصلی >  امور بالینی > سالن مهارت های بالینی دانشکده (پراتیک) > امکانات اتاق پراتیک 

اتاق کار دانشجویان فضایی حدود 60متر مربع دارد و شامل کلیه امکانات و تجهیزات بیمارستانی به ویژه اتاق عمل جهت آموزش و کسب مهارت دانشجویان در زمینه ارائه مراقبت به بیماران می باشد.  آموزش باليني دانشجويان دانشکده عمدتا مراکز آموزشی درمانی شهر همدان  مي باشد. 

دانشجویان رشته های علوم آزمایشگاهی در بخش آزمایشگاه بیمارستان های آموزشی درمانی بعثت، شهید بهشتی،فرشچیان سینا، فرشچیان قلب و عروق، مرکز بهداشت و مرکز رفرانس در فیلدهای بیوشیمی، هماتولوژي، سرولوژی،میکروبیولوژی دوره های کارآموزی را سپری می کنند.

دانشجویان اتاق عمل و هوشبری در اتاق عمل بیمارستان های آموزشی درمانی بعثت(20اتاق)، شهید بهشتی(5اتاق)، فرشچیان سینا(3اتاق)، فرشچیان قلب و عروق(3اتاق)، فاطمیه(5اتاق) دوره های کارآموزی را سپری می کنند.


دانشجویان رادیولوژی در بخش های رادیولوژی، سی تی اسکن و ام آر آی بیمارستان های آموزشی درمانی بعثت،شهید بهشتی، فرشچیان سینا، فرشچیان قلب و عروق و فاطمیه دوره های کارآموزی را سپری می کنند.


  همچنین لازم به ذکر است که این واحد توانایی برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه همکاران محترم واحدهای بیمارستانی جهت بازآموزی و تکرار فرآیندهای بالینی را نیز دارا می باشد.


لینکهای مفید

عنوان