به وب سایت دانشکده پیراپزشکی همدان خوش آمدید ***سال 1400سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گرامیباد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1828
 بازدید امروز : 222
 کل بازدید : 1729621
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.5871
تقویم
صفحه اصلی > آئین نامه/شیوه نامه/ فرم > شیوه نامه/ آئین نامه/فرم > پژوهشی > آئین نامه های پژوهشی > آئین نامه شرکت اعضاء هیأت علمی در همایش های داخل  

آئین نامه شرکت اعضاء هیأت علمی در همایش های داخل کشور

مصوب دهمین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه مورخ 27/4/89

بمنظور تشویق اعضای هیأت علمی برای شرکت در همایش های داخل کشور، دانشگاه به ارائه دهندگان مقاله و مدعوین همایش تسهیلاتی با شرایط ذیل اعطا می نماید:

ماده 1) شرکت کنندگان با مقاله، موظفند پس از اخذ موافقت مدیر گروه و تأئید دانشکده مربوطه، جهت صدور حکم مأموریت مدارک خود را به حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه تحویل نمایند.

تبصره 1- مقاله ارائه شده می‏بایستی با آدرس دانشگاه علوم پزشکی همدان ارائه گردد.

تبصره 2- مدیر گروه موظف است از پذیرش مقالاتی که قبلاً در کنگره های دیگر (داخل یا خارج کشور) ارائه شده و یا تکراری است، خودداری نماید.

تبصره 3- بمنظور پیشگیری از بروز اختلال در امور جاری گروه مربوطه، مدیر گروه قبل از موافقت با درخواست متقاضی، اقدام لازم را در خصوص مشخص شدن جانشین معمول و نسبت به هماهنگی با مسئولین ذیربط اقدام خواهد نمود.

ماده 2 ) تسهیلات بر اساس نحوه شرکت در همایش و بترتیب ذیل در نظر گرفته شده است:

الف) برای شرکت در همایش با ارائه مقاله بصورت سخنرانی و یا پوستر، ارائه دهنده مقاله از حکم مأموریت (بدون فوق العاده روزانه) و حق ثبت نام و پرداخت بهای بلیط رفت و برگشت ( هواپیما، اتوبوس، قطار) یا با وسیله نقلیه عمومی (سواری غیردولتی و غیر دربستی)  برخوردار می گردد.

ب) مدعوین همایش، فقط از حکم مأموریت با فوق العاده روزانه بهره مند خواهند شد.

تبصره 1- حداکثر دفعات شرکت اعضاء هیأت علمی در کنگره ها (استفاده از تسهیلات) سه بار در سال می باشد.

تبصره 2- حداکثر مدت مأموریت برای کلیه اعضاء هیأت علمی جهت شرکت در همایش 15 روز در سال می باشد.

تبصره 3- برای افرادی که مشمول قانون بازآموزی هستند و بایستی سالانه 25 امتیاز بازآموزی کسب نمایند، بنا به تشخیص رئیس دانشکده، فقط تا سقف 10روز مأموریت بدون پرداخت فوق العاده روزانه ( توسط دانشکده مربوطه) صادر خواهد شد.

ماده 3 ) جهت برخورداری از تسهیلات، فرد موظف است پس از شرکت در کنگره به تکمیل C.V خود در ofis اقدام نموده و گواهی شرکت و تصویر مقاله چاپ شده را به همراه گزارش مختصری از کنگره به حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و گروه مربوطه ارائه نماید.

ماده 4) صدور حکم مأموریت، قبل از عزیمت فرد به همایش الزامی است. و تأیید نهایی حکم مأموریت پس از تکمیل ofis انجام شود.

      این آئین نامه اصلاحی ( موضوع آئین نامه مصوب پانزدهمین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه مورخ 6/5/87 ) در 4 ماده، 6 تبصره و 2 بند در دهمین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه مورخ 27/4/89 به تصویب رسید و از تاریخ 1/5/89 لازم الاجرا و آئین نامه های مغایر با این کان لم یکن تلقی می گردد.


لینکهای مفید