آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 45210
 بازدید امروز : 226
 کل بازدید : 1137337
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 2.7623

صفحه اصلی > اخبار دانشکده پیراپزشکی 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه توجیهی و آیین معارفه دانشجویان ورودی جدید دانشکده پیراپزشکی

در این مراسم که ریاست دانشکده، معاون آموزشی و پژوهشی، معاون امور مالی و اداری، اساتید و دانشجویان حضور داشتند، دکتر امیری ریاست دانشکده، ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به دانشجویان افزدند،آموزش هدف اصلی دانشجویان است و برای هر یک از دانشجویان یک استاد مشاور در نظر گرفته شده و این مشاوره شامل مشاوره آموزشی،خانوادگی و آموزشی است.

رئیس دانشکده پیراپزشکی دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه علوم پزشکی همدان را از برگزیده ترین دانشجویان دانست و افزود، وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی در جستجوی افراد متخصص و کارآمد است و دانشجویان باید از فرصت ارزشمند دوران دانشجویی برای کسب آموزش ها،مهارت ها و تخصص ها استفاده نمایند.

دکتر امیری با تاکید بر اهمیت رشته های پیراپزشکی در نظام سلامت یادآورشدند که حدود 900 دانشجو در دانشکده پیراپزشکی مشغول تحصیل هستندو بیان داشتند، دانشجویان باید به اهمیت این رشته ها واقف باشند و تلاش کنند مهارت های لازم را به دست آورند.

در ادامه  دکترجعفری مسول امور فرهنگی دانشکده نیز راهکار هایی را برای استفاده از دوران دانشجویی شامل خوب درس خواندن، بهره گیری از علم اساتید،تهذیب،تمرین برای پذیرش مسولیت در زندگی آینده،حضور در برنامه های ورزشی و بهینه سازی اوقات فراغت بیان نمود.

دکتر جعفری با اشاره به اهمیت فعالیت در انجمن های علمی برای پیگیری مسائل مرتبط بارشته تحصیلی گفت: دانشجویان علاقه مند به فعالیت های خیریه و اردوهای جهادی می توانند درکانونها و تشکل های مرتبط با این حوزه ها عضو شوند.


دانلود فايل : am5.JPG ( 56KB )


١١:٥٨ - 1397/07/12    /    شماره : ٨٨٤٤٩    /    تعداد نمایش : ٤٩٧خروج
لینکهای مفید

عنوان