آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 43627
 بازدید امروز : 164
 کل بازدید : 1115819
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 2.3031

صفحه اصلی > اخبار دانشکده پیراپزشکی 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ نمایندگان دانشجویان دانشکده پیراپزشکی با حضور معاون آموزشی دانشگاه

نشست صمیمی پرسش و پاسخ نمایندگان دانشجویان رشته های مختلف دانشکده پیراپزشکی همدان با حضور معاون آموزشی دانشگاه و مسئولین دانشکده برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی همدان، در این جلسه ابتدا دکتر فراهانی، معاون آموزشی دانشگاه هدف این نشست را تعامل بین دانشجویان و مدیران اجرایی دانشگاه دانست که امید است با این جلسات بسیاری از مسائل و مشکلات رفع شود.

  دکتر ایرج صالحی، ضمن تشکر از معاون آموزشی دانشگاه و تیم همراه و حضور نمایندگان دانشجویان، روند پیشرفت دانشکده پیراپزشکی را در سال­های اخیر رو به ارتقا دانست و گفت: ما سعی کرده­ایم تا امروز تمامی کمبودها و مسائل کمی را حل کنیم و از این پس به سمت کیفی سازی بیشتر پیش برویم و در این مسیر نظرات دانشجویان می­تواند راهگشا باشد.

 رئیس دانشکده پیراپزشکی همدان، مهم ترین مشکل دانشکده را کمبود فضای آموزشی اداری عنوان کرد و گفت: البته با مساعدت ریاست محترم دانشگاه و احداث ساختمان اداری بخشی از این مشکلات رفع شده اما همچنان در خصوص کلاس های آموزشی با توجه به تعداد بالای دانشجویان مشکلاتی وجود دارد.

 دکتر حسین وکیلی مفرد نیز تعداد زیاد دانشجویان مازاد بر سهمیه اعلامی دانشکده به سازمان سنجش را مسئله ای عنوان کرد که از ابتدا تا زمان کارآموزی دانشکده را در برگزاری کلاس­ها، امتحانات و آموزش بالینی با مشکلاتی مواجه می­کند.

معاون آموزشی و پزوهشی دانشکده پیراپزشکی همدان، در ادامه در خصوص برنامه های آموزشی و کارآموزی ها توضیحاتی ارائه کردند.

در ادامه هر یکی از نمایندگان دانشجویان رشته های مختلف دانشکده به بیان مسائل مربوط پرداختند و از تلاش ها و پیگیری های مسئولین دانشکده پیراپزشکی، در راستای رفع برخی از مشکلات قبلی و بهبود وضعیت آموزشی و کارآموزی ها تشکر کردند. در انتها نیز معاون آموزشی دانشگاه ضمن ارائه توضیحاتی قول بررسی و رفع مشکلات را دادند.

  

 


١١:٢٦ - 1396/09/25    /    شماره : ٥٧٢١٢    /    تعداد نمایش : ٦٤٧خروج
لینکهای مفید

عنوان