آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 42699
 بازدید امروز : 302
 کل بازدید : 1103798
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.7651

صفحه اصلی > اخبار دانشکده پیراپزشکی 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد اعضای هيات ممتحنه، ارزشيابی و برنامه ريزی رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی از دانشگاه علوم پزشكي همدان

  اعضای هيات ممتحنه، ارزشيابی و برنامه ريزی رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی از امکانات گروه کتابداری واطلاع‌رسانی پزشکی دانشكده پيراپزشكي دانشگاه علوم پزشکی همدان بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومي دانشكده پيراپزشكي دانشگاه علوم پزشكي همدان، این هیأت كه متشكل از آقای دکتر صدقی از دانشگاه علوم پزشکی ايران و آقای دکتر قاسمی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز بودند، در جلساتی با حضور آقای دکتر صالحی رياست محترم دانشکده پيراپزشکی و آقای دکتر وکیلی مفرد معاونت محترم آموزشی و پژوهشی دانشکده و اعضای گروه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 در ابتدای جلسه پس از ارائه گزارش آقای دکتر وکيلی مفرد، معاون محترم آموزشی و پژوهشی دانشکده در خصوص عملکرد گروه طی سال های گذشته، امکانات و قابليت های گروه با توجه به سابقه بيش از يک دهه فعاليت آن و همچنين برنامه‌های در دست اقدام  و توسعه آينده گروه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه برنامه اعضای هيات بورد از امکانات و لابراتوار آموزشی گروه، کتابخانه تخصصی و مرکز اطلاع رسانی دانشکده پيراپزشکی، کتابخانه مرکزی دانشگاه، سايت های آموزش رايانه بازديد کردند و سپس با دانشجویان کارشناسی ارشد دوره های مختلف گروه دیدار و گفتگو کردند.


٠٩:٤٩ - 1396/08/10    /    شماره : ٥٥٨٧٤    /    تعداد نمایش : ٦٧١خروج
لینکهای مفید

عنوان