آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 35519
 بازدید امروز : 315
 کل بازدید : 963974
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 2.4771

صفحه اصلی > اخبار دانشکده پیراپزشکی 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه توجيهي دانشجويان ورودي 95 دانشكده پيراپزشكي برگزار شد

جلسه توجيهي دانشجويان ورودي 95 دانشكده پيراپزشكي برگزار شد

  جلسه توجيهي دانشجويان ورودي 95 دانشكده پيراپزشكي درقالب 5 برنامه جداگانه در 5 گروه آموزشي برگزار شد.

     جلسه توجيهي دانشجويان ورودي مهر 95 در رشته هاي اتاق‌عمل، هوشبري، راديولوژي، كتابداري و اطلاع‌رساني پزشكي و علوم‌آزمايشگاهي دانشكده پيراپزشكي به منظورآشنايي با دانشكده و قوانين و مقررات آموزشي طي دوره تحصيلي  در قالب 5 برنامه به تفكيك رشته هاي تحصيلي تشكيل شد.

 به گزارش روابط عمومي دانشكده پيراپزشكي همدان، در ابتداي اين جلسه دكتر حسين وكيلي مفرد، معاون آموزشي و پژوهشي دانشكده در جمع دانشجويان ضمن تبريك پذيرفته‌شدن در دانشكده پيراپزشكي همدان  به معرفي مسئولين دانشكده و اعضاي گروه آموزشي مربوطه و ارائه توضيحاتي در خصوص كتابچه ويژه دانشجويان جديدالورود پرداخت.

   وي در سخناني خلاصه اي از  قوانين و مقررات آموزشي و استاد مشاور را بازگو كرد و دانشجويان را به رعايت تمامي قوانين و مقررات و مطالعه كامل آن توصيه كرد.

   دكتر وكيلي وب سايت دانشكده پيراپزشكي را سايت جامعي جهت دسترسي به سرفصل دروس، برنامه‌هاي درسي ، معرفي و چارت رشته هاي تحصيلي، آيين نامه‌ها، اخبار دانشكده و ساير موارد عنوان كرد و كه دانشجويا جهت دريافت و استفاده از اطلاعات ذكر شده مي‌توانند به سايت دانشكده به آدرس http://paramed.umsha.ac.ir  مراجعه نمايند.

   در ادامه دكتر ايرج صالحي، رييس دانشكده پيراپزشكي همدان اخلاق و پوشش حرفه‌اي را نشانه شاخص هر دانشجو عنوان كرد و افزود: شئون دانشجويي آن دسته از رفتار، پوشش و ظاهر دانشجو است كه نشان دهنده دانش،آگاهي، شجاعت همراه با ادب، پاكيزگي، وقت شناسي و تلاشگري او در عرصه علم ودانش است.

 وي به دانشجويان توصيه كرد اراده خويش را در جهت پيشرفت و بالندگي در عرصه هاي علم و معرفت  استوار كنند و در راه پيشبرد چر‌خ هاي علمي و مديريتي ايران اسلامي گام بردارند.

 

 در ادامه مديران گروه‌هاي آموزشي مختلف در هر برنامه به ارايه توضيحاتي در خصوص گروه مربوطه پرداختند.

  دانشجويان سپس با حضور در مزار شهداي گمنام دانشگاه با قرايت فاتحه به مقام شامخ شهداي دفاع مقدس اداي احترام كردند.

   دانشجويان همراه با مسئولين دانشكده با حضور در بخش‌هاي مختلف دانشكده پيراپزشكي از جمله قسمت اداري و مديريت، كلاس‌هاي آموزشي، اتاق پراتيك(مهارت هاي باليني) دانشكده، آزمايشگاه خونشناسي و هماتولوژي دانشكده و كتابخانه تخخصصي و لابراتوار دانشكده آشنا شدند.

 در ادامه برنامه دانشجويان از منطقه تفريحي توريستي گنج‌نامه و تپه عباس ­آباد بازديد كردند.

 

 


٠٩:٤٩ - 1395/07/25    /    شماره : ٤٢١٩٦    /    تعداد نمایش : ٧٦٠خروج
لینکهای مفید

عنوان