آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 35509
 بازدید امروز : 299
 کل بازدید : 963958
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 2.0441

صفحه اصلی > اخبار دانشکده پیراپزشکی 


  چاپ        ارسال به دوست

پيام مديريت دانشكده پيراپزشكي همدان به مناسبت فرارسيدن بهار علم و دانش

پيام مديريت دانشكده پيراپزشكي همدان به مناسبت فرارسيدن بهار علم و دانش

ن و القلم و ما يسطرون


      قسم به قلم و آنچه می‌نویسد و سپاس صاحب آن‌ را که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم‌ ‌نمود.

   بار دیگر فصلی از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت را به تنی از بندگان خود عنایت فرموده است.

   آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز ي که برای نخستین بار به محیط مقدس دانشگاه گام نهاده‌اند صمیمانه تبریک گفته و انشاالله اراده خویش را در جهت پیشرفت و بالندگی در عرصه های علم و معرفت استوار نموده ، راسخ و ثابت قدم در جهت فراگیری علم و دانش همت خویش را به کار بسته و خود را مجهز به سلاح تقوا و پایداری نموده تا بتوانید در سالیان پس از دانشگاه چرخهای علمی و مدیریتی میهن عزیزمان ایران اسلامی را به نحو مطلوب به پیش ببرید.

    جایگاه دانشگاه به عنوان نهاد رفیع فرهنگی، آموزشی و کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه، مشارکت نخبگان و دانشگاهیان عزیز را در زمینه های مختلف می طلبد که در راستای ارتقای سطح معنوی، اخلاقی و فرهنگی و نیز استفاده بهینه از ظرفیت های علمی، هنری و اجتماعی دانشجویان برنامه ریزی نموده و در این راه بر تک تک اعضای جامعه دانشگاهی است در مسیر رونق و شکوفایی چرخه های تولید علم و دانش با شتاب بیشتری حرکت کرده و در پرتو سیاست ها و برنامه های دولت اعتدال و تدبیر، با آینده ای روشن به اهداف متعالي نائل شويد.

 

    در پایان با استعانت از خداوند متعال برای همگان، دستیابی به مدارج عالی علمی، توأم با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال آرزو می نمایيم. 


١٣:٠١ - 1395/07/01    /    شماره : ٤٢١٨٥    /    تعداد نمایش : ٦٦٢خروج
لینکهای مفید

عنوان